Plaatje bij het artikel van OBS De Peppel

Team

Deze collega's zorgen voor het onderwijs op Obs de Peppel

title=

Beatrijs Everts

Directeur

b.everts@obsdepeppel.nl

Aanwezig:

  • 2 1/2 dag per week (Zie Peppelinfo voor data)
title=

Constance Groothuis

Leerkracht groep 1/2

c.groothuis@obsdepeppel.nl

Aanwezig: 

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag (om de week)
Meer lezen over Gea Voort

Gea Voort

Leerkracht groep 1/2

g.voort@obsdepeppel.nl

Aanwezig op:

  • Woensdag ( om de week)
  • Donderdag
  • Vrijdag

 

title=

Jetske Morsink

Leerkracht groep 3/4

j.morsink@obsdepeppel.nl

Aanwezig:

  • woensdag 
  • donderdag
  • vrijdag
Meer lezen over Linda Vroemisse

Linda Vroemisse

Leerkracht groep 3/4

l.vroemisse@obsdepeppel.nl

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag

 

title=

Nadieh Heuver

Leerkracht groep 5/6

n.heuver@obsdepeppel.nl 

Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Ilse Koolen

Leerkracht & IB-er

i.koolen@obsdepeppel.nl

ib@obsdepeppel.nl

Aanwezig:

  • Maandag (groep 7&8)
  • Dinsdag (IB)
  • Donderdag (groep7&8)

 

title=

Annet Schippers

Leerkracht groep 7&8 & Stage-coördinator

a.schippers@obsdepeppel.nl

Aanwezig:

  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Eva Bosch

ICT-coördinator

e.bosch@roostwente.nl

 Aanwezig:

  • Maandag om de week
title=

Ingeborg Hallink

Administratie

i.hallink@obsdepeppel.nl

title=

Paula Delfgaauw

Vakleerkracht gym

title=

Christien Staman

Leerkracht Godsdienst Vormend Onderwijs

title=

Truus Visscher

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

title=

Hans Bruins

Concierge

Deel deze pagina: